Działy Sprzedaży
Dział Krajowy - Północ +48 94 341 98 20 DKraj@polstar.biz
Dział Krajowy - Południe/O. Ruda Śląska +48 32 246 60 79 Ruda@polstar.biz
Dział Regionalny - Koszalin +48 94 341 98 30 Region@polstar.biz
Dział Exportu +48 94 341 98 12 Eksport@polstar.biz
Sprzedaż Regionalna Koszalin
Małgorzata Maliszewska +48 94 341 98 31 Gosia@polstar.biz 726 419 000
Hanna Gryz +48 94 341 98 32 Hania@polstar.biz
Jolanta Michalak +48 94 341 98 33 Jola@polstar.biz
Anna Kozak +48 94 341 98 34 Ania@polstar.biz 667 990 593
Agnieszka Jasiewicz +48 94 341 98 36 AgnieszkaP@polstar.biz 609 990 690
Adam Jodelis +48 94 341 98 58 AdamJ@polstar.biz 661 920 444
Kierownik Dystryktu Północnego
Krzysztof Kowalski +48 94 341 98 24 KrzysztofKo@polstar.biz 601 142 120
Północny Wschód
Monika Myca +48 94 341 98 27 MonikaM@polstar.biz
Roman Sawicki RomanS@polstar.biz 603 916 777
Północny Zachód
Agnieszka Okraska- Brzozowska +48 94 341 98 25 AgnieszkaO@polstar.biz
Barbara Sobieszek +48 94 341 98 26 Basia@polstar.biz
Marcin Olejnik +48 94 341 98 25 MarcinO@polstar.biz 726126111
Kierownik Dystryktu Południowego
Bartosz Kacy +48 32 246 60 79 wew. 34 BartoszK@polstar.biz 605 221 999
Południowy Wschód
Wioletta Okseniuk +48 32 246 60 79 wew. 37 WiolettaO@polstar.biz
Łukasz Bem +48 32 246 60 79 wew. 41 LukaszB@polstar.biz 601 157 222
Południowy Centralny
Piotr Filipowicz +48 32 246 60 79 wew. 32 PiotrF@polstar.biz
Sonia Grzesiczek +48 32 246 60 79 wew. 33 SoniaG@polstar.biz 605 921 333
Artur Zawartka +48 32 246 60 79 wew. 34 ArturZ@polstar.biz 663 382 555
Export
Mateusz Bogdziewicz EN +48 94 341 98 12 MateuszB@polstar.biz
Import
Mateusz Bogdziewicz EN +48 94 341 98 12 MateuszB@polstar.biz
Kamil Czerwiński EN +48 94 341 98 11 KamilC@polstar.biz
Michał Michałowski EN +48 94 341 98 13 MichalM@polstar.biz
Zarząd
Zarząd przez sekretariat +48 94 341 98 15 sekretariat@polstar.biz
Księgowość
Janina Łukaszewicz +48 94 341 98 44 dksiegowosc@polstar.biz
Logistyka i Administracja
Artur Wibły +48 94 341 98 55 ArturW@polstar.biz 605 579 388
Dział Marketingu
Marcin Jaśkiewicz +48 94 341 98 14 MarcinJ@polstar.biz 661 311 222
Rafał Chomka +48 94 341 98 15 RafalC@polstar.biz
Aneta Kurek +48 94 341 98 22 AnetaK@polstar.biz
Dział IT
Jan Dudek +48 94 341 98 59 Administrator@polstar.biz 601 184 777

Copyrights Polstar 2015 PromoDesign / Studio 1